ACB

ACB 90 – promo walki Mirzaev vs. Ospanov

on

Organizacja ACB przygotowała klimatyczne promo jednych z głównych walk gali sygnowanej numerem 90.

Rasul Mirzaev miał powrócić do startów w MMA po ponad rocznej przerwie w starciu z Abdulem-Rakhmanem Temirovem na gali sygnowanej numerem 86 w Moskwie. Popularny „Czarny Tygrys” ostatni raz wystąpił w listopadzie 2016 na gali FNG 54, gdzie uległ na punkty Levanowi Makashviliemu. Z dalszych startów w MMA wyeliminowało go ciężkie pobicie, do którego doszło w noc sylwestrową. Mirzaev spędzał wolny czas biesiadując z Alim Bagautinovem oraz Artemem Lobovem. Lobov został zaczepiony przez pijanych imprezowiczów a Bagautinov oraz Mirzaev stanęli w jego obronie. Pałający żądzą zemsty napastnicy „odwiedzili” Mirzaeva w jego mieszkaniu, na skutek czego „Czarny Tygrys” w bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala.

Gala w Moskwie miała być wielkim powrotem utytułowanego sambisty do regularnych startów w MMA. Niestety, z powodu kontuzji powrót ten będzie musiał zostać przełożony i nastąpi on… również w Moskwie.

Ospanov stoczył w zawodowej karierze dziesięć walk, z czego osiem wygrał. W okrągłej klatce ACB meldował się od tej pory trzykrotnie, niestety, tylko w debiucie znalazł sposób na pokonanie rywala. W ostatniej walce przegrał niejednogłośną decyzją z Alexeyem Polpudnikovem.

About Piotr Górski

Fan ACA (daw. ACB), FNG i innych rosyjskich federacji. Zwolennik hasła "Less show, more fighting".

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *