ACB

Andre Winner: Zawsze jestem w dobrej formie, pomaga to w cięciu wagi!

on

Były zawodnik KSW związał się kontraktem z ACB i na gali w Nottingtham pokonał Adama Alieva. Na nadchodzącej gali ACB 90 zmierzy się z Yusupem Raisovem.

Andre mówił o przygotowaniach oraz o swoim kolejnym rywalu a także o planach na przyszłość.

Andre, jesteś bardzo doświadczonym wojownikiem. To będzie twoja druga walka o ACB. Powiedz nam, co dla Ciebie znaczy, że walczysz w ACB?

– Wspaniale, wydarzenia są niesamowite i działają płynnie, a wszyscy mogą liczyć na opiekę federacji. Nie czułem tego przez kilka lat, ale podpisanie kontraktu z ACB sprawiło, że ciężko trenowałem i chcę walczyć teraz, ponieważ wiem, że wciąż mogę pokonać najlepszych zawodników.

Jak wyglądał twój obóz treningowy do tej walki?

– Szczerze mówiąc, zawsze jestem w dobrej formie, pomaga to w cięciu wagi. Treningowo, mam dobrą grupę w sekcji MMA, trenuję także sporo w mojej lokalnej siłowni bokserskiej w Leicester.

Co możesz powiedzieć o swoim przeciwniku?

– Jest czołowym zawodnikiem, naprawdę agresywnym i chce walczyć. Możesz zobaczyć, jak osiągnął szczyt w dywizji piórkowej.

To będzie jego debiut w lekkiej dywizji, wcześniej był mistrzem w kategorii piórkowej. Co o tym myślisz?

– Jest młody i rozwija się i nie będzie łatwym rywalem. Będzie musiał dokonać kilku zmian w swoim treningu i może zająć kilka walk, aby poczuł się jak najlepiej w nowej kategorii.

Opowiedz nam o swoich planach i motywacji?

– Szczerze mówiąc, chodzi tylko o rodzinę i szczęście. To wspaniałe, że wciąż mogę to robić na tym poziomie. Po tej walce zobaczymy, co ACB zaplanowało na 2019. Myślę, że będzie to dla nich duży zwrot, więc może przytrafić się nieco większych pojedynków,  nowe wyzwania, nowi rywale.

About Piotr Górski

Fan ACA (daw. ACB), FNG i innych rosyjskich federacji. Zwolennik hasła "Less show, more fighting".

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *