ACB

Andrei Koshkin: Mój kolejny rywal będzie ze ścisłej czołówki!

on

W zeszłą sobotę Andrei Koshkin walczył z Yusup Umarovem na ACB 89 i pokonał go przez nokaut. Andrey mówił o walce i o tym, co będzie dalej.

– Podzielisz się z nami przemyśleniami na temat twojej ostatniej walki?

To była intensywna walka. Rozpracowaliśmy się nawzajem dość dobrze. Mieliśmy prawie trzy miesiące na przygotowanie. Yusup uderza ciężko, ma dobry timing i utrzymuje dystans bardzo dobrze, ale moja obrona, praca nóg i wyczucie czasu były prawidłowe.

– Z kim chcesz zmierzyć się w kolejnej walce?

Nie ma to dla mnie znaczenia. Chcę zmierzyć się z kimś dobrym. Yusup nie znalazł się w pierwszej dziesiątce, ale było to dla mnie ryzykowne. Jest bardzo wytrzymały i jest dobrym wojownikiem. Mogłem stracić swoją pozycję w rankingach. Myślę, że moim następnym przeciwnikiem będzie ktoś z pierwszej piątki. Najprawdopodobniej Shamil Nikaev lub Joshua Aveles.

– Jak się czujesz po walce?

Czuję się świetnie, nie mam żadnych obrażeń. Odpocznę przez około tydzień i wrócę do pracy. Nie wiem, kiedy będę walczył następnym razem, prawdopodobnie w przyszłym roku. Zobaczę, co oferuje mi ACB. Jak już powiedziałem, niedługo wrócę do treningu i będę w formie, więc jeśli ktoś wycofa się z ACB 90, będę gotowy. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, a ja jestem zdrowy, będę gotów wkroczyć, jeśli ktoś z walki Vartanyan-Gadzhidaudov zostanie ranny. Lub jakakolwiek inna walka w kategorii lekkiej, po prostu muszę się teraz skupić na byciu w świetnej formie.

About Piotr Górski

Fan ACB, FNG i innych rosyjskich federacji. Zwolennik hasła "Less show, more fighting".

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *