ACB

Cooper kontuzjowany! Tumenov z nowym rywalem!

on

Albert Tumenov zdecydowanie nie ma szczęścia do rywali. Najpierw z powodu kontuzji wypadł Mukhamed Berkhamov (przy okazji wakując pas) a w jego miejsce został wybrany były mistrz, Brett Cooper, który… również nabawił się kontuzji.

Matchmakerzy ACB znaleźli zastępstwo i nowym rywalem Tumenova w walce o pas będzie Ciro Rodriques.

Albert Tumenov to były zawodnik FNG oraz UFC. W największej organizacji świata osiągnął bardzo przyzwoity bilans 5 wygranych oraz 3 porażek. W pokonanym polu zostawił m.in Lorenza Larkina, Alana Joubana oraz Nicholasa Musoke. Przegrywał tylko i wyłącznie z bardzo silnymi rywalami, min. z Gunnarem Nelsonem czy Leonem Edwardsem. Zadebiutował na gali ACB 61 nokautując Ismaela de Jesusa (17-6-0), by następnie na gali ACB 80 wypunktować NahShona Burrella (15-10, 1NC).

„Bad Boy” zadebiutował w ACB na gali sygnowanej numerem 86. W walce z Beslanem Isaevem skazywany był na porażkę, tymczasem znokautował go w drugiej rundzie pojedynku. Wcześniej walczył głównie w Brazylii oraz dwa razy dla LFA (jedna wygrana, jedna porażka). Na dwadzieścia dwie wygrane walki tylko w czterech o wyniku decydowali sędziowie.

 

About Piotr Górski

Fan ACB, FNG i innych rosyjskich federacji. Zwolennik hasła "Less show, more fighting".

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *