ACB

Dmitriy Poberezhets wypada z gali ACB 90! Rasulov z nowym rywalem!

on

Dmitriy Poberezhets wypadł z walki z Selimgereyem Rasulovem. Nowym rywalem pogromcy Michała Andryszaka został Tanner „The Bulldozer” Boser. 

Salimgerey Rasulov to były mistrz kategorii ciężkiej. Walczył m.in z Michałem Andryszakiem, nokautując go już w dwudziestej piątej sekundzie walki oraz z Zelimkhanem Umievem. Należy jednak zaznaczyć, że była to prawdopodobnie jedna z najnudniejszych walk w historii MMA, ciekawych akcji było wówczas jak na lekarstwo. Rasulov stracił pas na rzecz Denisa Goltsova, ulegając mu jednogłośną decyzją sędziowską. Rasulov ma na swoim rozkładzie także obecnego mistrza ACB w wadze ciężkiej, Mukhomada Vakhaeva, którego pokonał niejednogłośną decyzją sędziowską na gali sygnowanej numerem 19. W ostatniej walce powrócił na zwycięski szlak pokonując Evgenyego Erokhina.

Boser stoczył w ACB już pięć walk. Dwie pierwsze nie poszły po jego myśli – w debiucie po wyrównanej walce uległ na punkty przyszłemu mistrzowi Mukhomadowi Vakhaevowi na gali ACB 54. W kolejnej walce na gali ACB 61 uległ na punkty Denisowi Smoldarevowi (13-4). W kolejnej walce powrócił na zwycięski szlak nokautując Dave’a Cryera, by następnie wypunktować znanego nad Wisłą DJ’a Lindermana. W ostatniej walce na gali ACB 88 pokonałChase Gormleya. 

About Piotr Górski

Fan ACA (daw. ACB), FNG i innych rosyjskich federacji. Zwolennik hasła "Less show, more fighting".

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *