ACB

Do trzech razy sztuka – Piotr Strus vs. Albert Duraev na gali ACB 93 w Krasnodarze!

on

Nie udało się w Londynie, nie udało się w Malmo. ACB po raz trzeci podjęło się zestawić mistrzowską walkę naszego rodaka, Piotra Strusa o pas mistrzowskiej kategorii średniej. Do walki ma dojść na gali sygnowanej numerem 93 w Krasnodarze.

Po zdobyciu „korony” kategorii półśredniej, Albert Duraev dodał do swojej kolekcji pas dywizji średniej pokonując Vyacheslava Vasilevskiego na ACB 77 w Moskwie. Duraev posiada imponujący rekord 7: 0 od momentu debiutu w  ACB, odnosząc zwycięstwa nad takimi zawodnikami jak Ustarmagomed GadzhidaudovMikhail Tsarev i Clifford Starks. Duraev wygrał cztery z siedmiu pojedynków przez poddania a tylko jeden z jego pojedynków dotrwał do decyzji sędziów.

Piotr Strus dosłownie podbił kategorię średnią, będąc niepokonanym w pięciu pojedynkach. Wybitne zwycięstwa nad Nicolą DipchikovemAndy DeVentem i Fernando Gonzalezem sprawiły, iż bez wątpienia zasłużył na walkę o tytuł mistrzowski! Po  występie na angielskiej ziemi w Nottingham, fani Strusa wierzą, że Piotrek jest w stanie zdobyć upragniony pas.

About Piotr Górski

Fan ACA (daw. ACB), FNG i innych rosyjskich federacji. Zwolennik hasła "Less show, more fighting".

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *