ACB

Doniesienia: Absolute Championship Akhmat – nowa, stara organizacja już wkrótce zorganizuje gale w Polsce?

on

Od jakiegoś czasu krążą pogłoski o mariażu Absolute Championship Berkut (ACB) z World Championship Fighting Akhmat (WFCA). Powstała w wyniku fuzji organizacja miałaby się nazywać Absolute Championship Akhmat i już w lutym zorganizować galę w Polsce. 

O całej sprawnie poinformował na swoim koncie na Twitterze VestnikMMA. Jakiś czas temu ACB przejęło inną rosyjską federację – Tech Krep, o czym już wspominaliśmy. Zgodnie z informacjami reportera RT Sports, Denisa Geyko, już wkrótce dojdzie najprawdopodobniej do połączenia się dwóch rosyjskich organizacji: ACB oraz World Fighting Championship Akhmat. Jak ustalił portal inthecage.pl, to ACB jest stroną sprawczą w tym procesie, jednakże kolejne pojawiające się informacje są ze sobą sprzeczne i prawdopodobnie wkrótce zostanie wydane stosowne oświadczenie w tej sprawie.

Nowe światło na sprawę rzucił wspomniany VestnikMMA – według najnowszych pogłosek, nowa federacja będzie nazywała się Absolute Championship Akhmat i zorganizuje wkrótce dwie gale. Pierwsza, 26 stycznia odbędzie się w Groznem, natomiast lutowa gala ma odbyć się w Polsce.

O wszystkich wydarzeniach związanych z losami ACB oraz WFCA będziemy informowali na bieżąco.

About Piotr Górski

Fan ACA (daw. ACB), FNG i innych rosyjskich federacji. Zwolennik hasła "Less show, more fighting".

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *