ACB

Georgi Karakhanyan: 10 listopada dobiorę się do Nagibina!

on

Georgi Karakhanyan, zadebiutował na ACB 5 maja, gdzie pokonał Alexeya Polpudnikova. Teraz planuje powrócić do klatki na ACB 90, która odbędzie się już 10 listopada. Jego rywalem będzie Timur Nagibin.

Georgi mówił o nadchodzącym pojedynku, tytułowych ambicjach, przygotowaniach i nie tylko.

– Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat walki na ostatniej gali ACB w 2018 roku.

Tak się cieszę, że Mairbek Khasiev i Yaragi Gitaev dali mi tę szansę. To niesamowita karta. Chcę zrobić świetne show i oczywiście wygrywam. Tak się cieszę, że mogę walczyć w Moskwie, to będzie mój trzeci raz w tym roku.

– Twój przeciwnik powiedział, że planuje Cię pokonać, co doprowadziłoby go do walki o pas, co możesz powiedzieć na ten temat?

Timur może powiedzieć, co chce. Jest wojownikiem, powinien mówić takie rzeczy, by uwierzyć, że może wygrać. To dla mnie kolejny przeciwnik. 10 listopada walczę z Timurem i mogę go pokonać tak samo, jak bym pokonał Polpudnikova, jeśli chcę. Mam kilka sztuczek, żeby zrobić dać występ dla fanów i chcę uzyskać tytuł w przyszłym roku, a także walczyć z Mukhamedem Kokovem lub Maratem Balaevem.

– Co myślisz o umiejętnościach Nagibina i jego stylu walki?

Widziałem jego walki. Walczy tak jak Aleksiej Polpudnikov. Dobry boks, straszne zapasy. Ale jest niebezpiecznym wojownikiem i lubię to. Nie skupiam się na tym, co w ogóle będzie robił. Koncentruję się na tym, co zamierzam zrobić. Walczyłem z bardzo niebezpiecznymi facetami. Gdzie on walczył? Walczył w M-1, gdzie walczył o tytuł, ale przegrał. To będzie ekscytująca walka, ale jestem dla niego za dobry. On nie jest na moim poziomie.

– Jak idą Twoje przygotowania?

Przygotowania idą dobrze. Trenuję bardzo ciężko w Treigning Lab. Spotykam się z takimi facetami jak TJ Dillashaw, Cub Swanson, Juan Archuleta, Saad Awad i inni. Mamy tutaj wielu świetnych facetów. Wszyscy pomagają mi w przygotowaniach. Ludzie zobaczą mnie w świetnej formie na ACB 90. Wszyscy myślą, że będę walczył z Timurem w ten sam sposób, w jaki walczyłem z Alexeyem, ale kto wie. Może go znokautuję.

About Piotr Górski

Fan ACB, FNG i innych rosyjskich federacji. Zwolennik hasła "Less show, more fighting".

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *