ACB

Kolejne starcia dodane do karty ACB 90!

on

Matchmakerzy ACB ogłosili kolejne zestawienia na jubileuszową galę w Moskwie. Po odwołanych galach w Londynie, w Kazaniu, w Malmo czy na Cyprze, gala w Moskwie będzie jedną z najważniejszych imprez w historii federacji.

Gamzat Hiramagomedov (5-0) vs. Jae Young Kim (24-12) 

Dla byłego zawodnika FNG będzie to już trzecia walka w federacji ACB. W debiucie wypunktował Alexa de Paulę, by w kolejnej walce stanąć przed nie lada wyzwaniem – jego rywalem został obdarzony potężnym ciosem Aleksei Butorin. Hiramagomedov wyszedł z tego testu z oceną celującą – poddał rywala w niecałe trzy minuty.

Dla Kima będzie to również trzecia walka w ACB, jednakże jego bilans w federacji nie jest już tak dobry – w debiucie został wypunktowany przez Baysangura Vakhitova. Na zwycięski szlak powrócił w kolejnej walce nokautując Roland Cambala.

 Oleg Borisow (20-3-1) vs. Michinori Tanaka (12-3)

Borisov to jeden z najlepszych zawodników wagi koguciej w ACB – przegrywał tylko w walkach o pas. W pierwszym podejściu pokonał go Magomed Magomedov przez poddanie w czwartej rundzie. Po triumfach nad Dukvahą Astamirovem oraz Muradem Kalamovem dostał szansę walki o zwakowany przez Petera Yana pas – tym razem został wypunktowany przez Rustama Kerimova.

Tanaka to były zawodnik UFC, który po pięciu walkach dorobił się bilansu 2-3. Wszystkie walki w największej federacji na świecie kończyły się decyzjami. W ostatniej walce poddał niepokonanego wcześniej Rogerio Bontorina.

About Piotr Górski

Fan ACA (daw. ACB), FNG i innych rosyjskich federacji. Zwolennik hasła "Less show, more fighting".

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *