ACB

Kolejne starcie dodane do karty walk ACB 90!

on

Matchmakerzy ACB nie zwalniają tempa i właśnie ogłosili kolejne zestawienie na jubileuszową galę w Moskwie. Abdul-Rakhman Temirov podejmie w niej Turala Ragimova.

Temirov stoczył dla ACB już dziesięć walk, z których aż siedem rozstrzygnął na swoją korzyść. Przegrywał z bardzo solidnymi zawodnikami – m.in z Zabitem Magomedsharipovem oraz Mukhamedem Kokovem. Aktualnie znajduje się na fali dwóch zwycięstw. W ostatniej walce na ACB 86 w Moskwie znokautował Denisa Silvę już w pierwszej minucie, choć pierwotnie miał mierzyć się z byłym mistrzem FNG, Rasulem Mirzaevem. Temirov aż osiem na jedenaście walk kończył poddając swoich rywali.

Ragimov meldował się w okrągłej klatce ACB sześciokrotnie i cztery starcia zakończyły się jego zwycięstwami. Przegrywał tylko i wyłącznie z czołówką dywizji koguciej – Rustamem Kerimovem oraz Olegiem Borisovem, za każdym razem będąc ciężko nokautowany. Pp przegranej z obecnym mistrzem mistrzem wagi koguciej, wspomnianym już Kerimovem przeniósł się do dywizji piórkowej i wygrał dwie walki z rzędu. Teraz będzie miał ochotę zapisać kolejny sukces na swoim koncie, ale Temirov to zdecydowanie trudniejszy rywal od Askhaba Zulaeva czy Robsona Silvy.

About Piotr Górski

Fan ACA (daw. ACB), FNG i innych rosyjskich federacji. Zwolennik hasła "Less show, more fighting".

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *