ACB

Promo walki Polpudnikovs vs Peduson [Wideo]

on

Federacja ACB udostępniła klimatyczne promo walki Pedosn vs Polpudnikov. Starcie odbędzie się na gali sygnowanej numerem 90 w Moskwie.

Peduson powraca ciężkiej porażce zadanej przez aktualnego mistrza w wadze piórkowej, Yusupa Raisova (13-1-0). Panowie spotkali się na gali ostatniej gali w 2017 roku a na szali został położony tymczasowy pas mistrzowski. Raisov poddał Pedusona przerywając jego pasmo trzech kolejnych wiktorii odniesionych po porażce… z aktualnym mistrzem wagi koguciej, Rustamem Kerimovem (11-0-0). Peduson przegrywał więc jedynie z absolutną czołówką federacji. Jego rywal stoczył dla ACB dwa pojedynki. W debiucie poddał Armana Ospanova (8-2-0), natomiast w drugiej walce został brutalnie ubity przez Islama Isaeva (8-2-0, 1NC).

Polpudnikov stoczył dla ACB trzy walki i dwie pierwsze rozstrzygnął na swoją korzyść. W debiucie znokautował weterana Donalda Sancheza, natomiast w drugiej walce udało mu się wypunktować Armana Ospanova. W trzeciej walce zmierzył się z Georgim Karakhanyanem na gali nr 86  i został przez niego wypunktowany.

About Piotr Górski

Fan ACB, FNG i innych rosyjskich federacji. Zwolennik hasła "Less show, more fighting".

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *