ACB

Sharaf Davlatmurodov przed ACB 90: Muszę wygrać, nie widzę innej opcji!

on

Sharaf Davlatmurodov  opowiadał o swojej nadchodzącej walce z Umar Yankovskiy, która ma się odbyć na ACB 90 10 listopada w Moskwie.

Davlatmurodov znajduje się aktualnie w niezbyt ciekawej sytuacji – z ostatnich czterech starć wygrał jedynie jedno, poddając znanego polskim fanom MMA Litwina, Mindaugasa Verzbickasa. Przegrywał natomiast z byłym mistrzem ACB Mukhamedem Berkhamovem odklepując balachę w drugiej rundzie, zaliczył nokaut w starciu z Brettem Cooperem oraz został wypunktowany przez Gadzhimurada Khiramagomedova. Sharaf w krótkim wywiadzie opowiedział o swoich treningach.

– Powiedz nam o swoich przygotowaniach?

Przechodzę przez obóz treningowy w Tołstoj-Jurcie w siłowni „Berkut”. Nie ma w tym nic szczególnego, ale sposób w jaki traktują wojowników jest zdecydowanie wyjątkowy. Pracuję nad moimi zapasami z trenerem Akhmedem i na moją stójką z trenerami Aslambekiem i Umarem. Różnica polega na tym, że skupiają się tylko na mnie, zwracam na siebie ich całą uwagę. Przywożą facetów, żeby ze mną walczyli. Bardzo to lubię. To ciężki obóz treningowy, jeden z najtrudniejszych w mojej karierze.

– Trenowałeś w siłowni „Storm”, a teraz walczysz z jednym z ich reprezentantów, podziel się z nami swoimi przemyśleniami?

Tak, tego lata trenowałem na siłowni „Storm”. Mieliśmy świetną współpracę z Andreyem Koreshkovem. Umara Yankovskiego nie było w tym czasie, ale nie miałem pojęcia, że ​​będę musiał stawić czoła ich facetowi. Zaproponowano mi walkę, gdy trenowałem na innej siłowni. Powiedziałem do Alexandra Shlemenki, że nie mogę odrzucić walki, ponieważ w takim przypadku będę zmuszony usiąść do stycznia i będzie to zbyt duża przerwa. Umar Yankovskiy to wielki facet, walczył w dywizji o średniej wadze i jest mańkutem. Świetnie uderza, bardzo dobrze wykorzystuje swój zasięg. Jest także doświadczonym wojownikiem i ma niezły rekord. To wszystko co mogę powiedzieć. Nie mogę sobie pozwolić na porażkę. Zaliczyłem dwie porażki z rzędu i muszę się odbić. Muszę powrócić na zwycięski szlak. Liczę na to, że moi fani dadzą mi szalone wsparcie, które mnie napędzi. Muszę wygrać, to moja jedyna opcja.

About Piotr Górski

Fan ACA (daw. ACB), FNG i innych rosyjskich federacji. Zwolennik hasła "Less show, more fighting".

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *