Babilon MMA

Daniel Skibiński: Nie spodziewałem się, że znokautuję go w pierwszej rundzie!

on

Daniel Skibiński był gościem we wczorajszym programie Puncher w Polsat Sport. Zawodnik Ankosu MMA Poznań przyznał, że nie spodziewał się iż tak szybko uda mu się zakończyć ten pojedynek.

Łukasz Jurkowski: Tego, że znokautujesz swojego rywala w 20 sekund raczej się nie spodziewałeś?

Daniel Skibiński: Na pewno była to jedna z opcji, ale faktycznie mniej prawdopodobna niż decyzja sędziów czy piętnaście minut ciężkiego pojedynku. Muszę jednak przyznać, że cieszę się, że tak się stało. Tydzień temu razem z Szymonem Kołeckim deklarowaliśmy, że wygramy swoje pojedynki, jednak dzisiaj jestem tutaj z jego przeciwnikiem, więc nie wszystko wyszło tak, jak planowaliśmy…

Artur Łukaszewski: Czy ten pierwszy cios, który tak wstrząsnął przeciwnikiem, był ciosem prostym, czy sierpowym?

Daniel Skibiński: Na pewno była to prawa ręka (śmiech)…

Artur Łukaszewski: Ale czy wykonałeś taką akcję, ponieważ zauważyłeś, że przeciwnik poszedł do przodu z opuszczoną ręką, czy była to po prostu improwizacja?

Daniel Skibiński: Szczerze mówiąc, to ćwiczyłem tę akcję już dużo wcześniej i właśnie w ten sposób chciałem rozpocząć walkę. Nie spodziewałem się jednak, że znokautuję Melillo już w pierwszej rundzie.

Artur Łukaszewski: Jeśli nie UFC, to czy może jest jakaś grupa zawodników, z którymi chciałbyś się bić?

Daniel Skibiński: Generalnie nie mam jakiejś „czarnej listy”, z której wykreślałbym kolejne nazwiska. Często o kolejnych rywalach dowiaduję się, tuż przed zakontraktowaniem walki. Na pewno chciałbym bić się z najlepszymi zawodnikami na najlepszych galach na świecie.

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *