Babilon MMA

Ostatni pojedynek dodany do karty gali Babilon MMA 5! + pełna rozpiska

on

Krystian Krawczyk stoczy bój z Dominikiem Gierowskim na gali Babilon MMA 5, która odbędzie się 18 sierpnia w Międzyzdrojach! Kartę walk mamy w komplecie. Niestety z rozpiski z powodu kontuzji kolana wypadł Dawid Pepłowski, który miał zadebiutować w zawodowym MMA.

Krystian Krawczyk do klatki Babilon MMA wejdzie po raz drugi. W marcu tego roku wystąpił na gali w Radomiu. Tam pokonał faworyzowanego Damiana Zorczykowskiego. Reprezentant MMA Fight CLUB Nowe Miasto i Rawski Klub Karate Kyokushin ma na koncie dwa zawodowe zwycięstwa.

Dominik Gierowski jest reprezentantem gdyńskich klubów Piranha Gdynia Grappling Team i Mighty Bulls Gdynia. Ma za sobą starcia amatorskie i jedno zawodowe zakończone zwycięstwem nad Przemysławem Górnym. Talent Gierowskiego szlifują między innymi Grzegorz Jakubowski i Zbigniew Tyszka.

Starcie zostało zakontraktowane w limicie dywizji piórkowej.

O ogromnym pechu może mówić natomiast Dawid Pepłowski. Zawodnik i trener łódzkiego Shark Top Team marzenia o debiucie w MMA musi odłożyć na później. W trakcie sparingów Pepłowskiemu odnowiła się kontuzja kolana, która w marcu tego roku wyeliminowała go z walki na wspomnianej gali Babilon MMA 3 w Radomiu. W miejsce Pepłowskiego do karty Babilon MMA 5 wskoczył Piotr Szczodrowski, który zmierzy się ze Sławomirem Brylą.

Tak wygląda pełna karta walk:

 

źródło: Babilon MMA/ Polsat Sport

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *