Babilon MMA

Szymon Kołecki odchodzi z Babilon MMA!

on

Jak informuje za pomocą swoich social mediów, Szymon Kołecki nie zawalczy już pod banderą Babilon MMA. Do niedawna jeszcze dochodziły głosy, że być może dojdzie do rewanżu z Michałem Bobrowskim. Zawodnik jednak wybrał inną drogę kariery.

COŚ W ŻYCIU SIĘ KOŃCZY A COŚ SIĘ ZACZYNA.
Przynajmniej na jakiś czas kończy się moja przygoda z federacją Babilon MMA. Okres prawie półtorarocznej współpracy zapisał się w mojej pamięci jako wspaniały czas, w którym mogłem pracować nad swoim rozwojem sportowym, jako czas, w którym czułem się częścią dynamicznie rozwijającego się projektu, jakim jest Babilon MMA, jako czas, w którym byłem dla federacji topowym zawodnikiem, co miałem okazję często odczuwać.
Dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu i opiece Tomasz Marek Babiloński miałem okazję stoczyć 5 świetnych pojedynków, które są dla mnie bezcenne. Za ten okres, za tą wzorową współpracę, za to wszystko, co mnie spotkało w Babilon MMA chcę Tomkowi serdecznie podziękować, życzyć mu dalszych sukcesów i obiecać, że zawsze w każdej możliwej sytuacji Babilon MMA może liczyć na moje wsparcie w ramach moich możliwości.
Chcę serdecznie podziękować również firmie Sotelli, bez której zaangażowania finansowego w gale Babilon MMA trudno byłoby tak dobrze wspominać okres, o którym napisałem wcześniej. Dziękuję Andrzej.
TRZYMAM ZA WAS KCIUKI!

Takie słowa napisał na swoim fanpage’u na Facebooku Szymon Kołecki. Czy to oznacza wycieczkę do innej federacji? Kto wie. Zobaczymy co przyniesie przyszłość.

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *