Cage Warriors

Łukasz Rajewski vs. Mads Burnell na Cage Warriors 99!

on

Chyba nikt nie spodziewał się w najbliższym czasie zobaczyć Łukasza Rajewskiego w innej niż KSW organizacji. Otóż tak się składa, że dobrze wszystkim znany Raju zadebiutuje dla Cage Warriors.

Już na samym starcie nie będzie miał łatwo, ponieważ rywal to zawodnik, z którym dość niedawno pożegnała się organizacja UFC.

Obraz może zawierać: 2 osoby, tekst

Raju w swojej ostatniej walce wygrał niespodziewanie przez poddanie z Leo Zuliciem. Niespodziewanie, ponieważ sposób w jakim wygrał, czyli poddanie nie jest głównym atutem Polaka.

Łukasz uchodzi za jednego z najlepszych kickboxerów w całej organizacji KSW. Jego przeciwnik Mads Burnell to zawodników, który na aż dziewięć wygranych walk okrągłe pięć kończył przez poddanie a cztery decyzją. W swojej karierze Duńczyk był poddawany dwukrotnie i raz kończył znokautowany.

Gala Cage Warriors 99 odbędzie się 17 listopada w Colchester!

About Bartek Potępski

W MMA zakochany od pierwszych gal KSW. Miłośnik UFC, Cage Warriors, ACB. Największy samozwańczy fan Conora McGregora w Polsce. Ulubieni zawodnicy to jeszcze: Joanna Jędrzejczyk, Brian Ortega, Stipe Miocić, Jon Jones i Justin Gaethje.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *