FEN

Damian Grabowski przed FEN 22: Póki co jest lekkie napięcie

on

Damian Grabowski (20-5) swoją kolejną walkę stoczy już dzisiaj na gali FEN 22, jego rywalem będzie Jose Rodrigo Guelke (21-16). Damian przed walką udzielił wywiadu dla Macieja Turskiego z PolsatSport.pl

Dziś miałeś okazję po raz pierwszy spotkać się ze swoim rywalem. Co udało ci się dostrzec podczas ważenia w jego oczach?

Ostre spojrzenie było, natomiast mocny uścisk dłoni, silny chłop. Wiadomo nie przyjechał tutaj na wycieczkę. Przyjechał tutaj walczyć, jest z wagi ciężkiej, ma więcej walk ode mnie. Ma 35 stoczonych walk,więc jest doświadczonym zawodnikiem. Po twarzy widać, że ma mocną głowę, bo trochę tych blizn było. Teraz pozostało tylko jutro zrobić swoje. Chciałbym wyjść rozluźniony, słuchać trenera. Jestem dobrej myśli.

Cieszysz się, że powracasz na polską ziemię?

Na pewno będę się cieszył jak wygram jutrzejszą walkę. Póki co jest lekkie napięcie. Choć teraz jak spojrzałem mu w oczy to napięcie jest troszeczkę mniejsze.

Jak może wyglądać walka? Będziesz starał się zachować chłodną głowę?

Nie chciałbym mówić co będzie Walka weryfikuje wszystko. Chciałbym wejść tam i czuć walkę, jeżeli będę czuł grę to znaczy, że wszystko jest okej.

Gala FEN 22 już dzisiaj w Poznaniu. Początek transmisji o godz. 19. Najpierw w Polsat Sport Fight, a później w Polsacie Sport i Polsacie.

About Ania Zielińska

Zajarana sztukami walki odkąd przypadkiem zobaczyłam braci oglądających którąś z początkowych gal KSW. Od tego momentu największa fanka Mameda Khalidova! Uwielbiająca również Karolinę Kowalkiewicz i Grzegorza Szulakowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *