FEN

DONIESIENIA: Mateusz Rębecki vs. Norman Parke na FEN 23!

on

Na chwilę obecną są to jedynie doniesienia jednak wiele wskazuje na to, że już na nadchodzącej gali FEN 23 zobaczymy długo wyczekiwane starcie w kategorii lekkiej.

Aktualny mistrz wagi lekkiej FEN – Mateusz Rębecki zamieścił ciekawy wpis na swoim koncie społecznościowym, w którym poinformował, że organizacja FEN bardzo postarała się w jego sprawie i wkrótce poznamy szczegóły. Nasza redakcja informuje o tym jako pierwsza.

Jak dobrze wiemy Mateusz od pewnego czasu naciskał na pojedynek z nowym nabytkiem FEN-u, Normanem Parke, który jednak początkowo odmawiał walki, argumentując to faktem, że pierwszą walkę dla nowej organizacji stoczy na zasadach K-1.

Tak się złożyło, że na ostatniej konferencji przed nadchodzącą galą prezes organizacji Paweł Jóźwiak poinformował, że Norman zawalczy na zasadach MMA. Taka informacja otworzyła furtkę do hitowego starcia!

Jesteśmy niemalże pewni, że nadchodzącym rywalem „Chińczyka” zostanie Parke, gdyż ten drugi zamieścił równie interesujący komentarz pod postem organizacji.

Zobaczymy z czego jest zrobiony. 😎😎😎

Gala FEN 23 odbędzie się 12 stycznia w Lubinie.

 

About Bartek Potępski

W MMA zakochany od pierwszych gal KSW. Miłośnik UFC, Cage Warriors, ACB. Największy samozwańczy fan Conora McGregora w Polsce. Ulubieni zawodnicy to jeszcze: Joanna Jędrzejczyk, Brian Ortega, Stipe Miocić, Jon Jones i Justin Gaethje.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *