FEN

Paweł Jóźwiak: Damian Grabowski to nasz przyszły mistrz w kategorii ciężkiej

on

Do gali Fight Exclusive Night 22 można już odliczać dni. Paweł Jóźwiak, prezes FEN śmiało twierdzi, że będzie to jedna z największych wydarzeń w historii organizacji.

Nikt nie przyjedzie na galę prosto z wakacji, każdy ma czas na przygotowania. Dla mnie, jako dla promotora i prezesa federacji, najważniejsze jest, aby dawać kibicom bardzo dobre widowisko sportowe. Ambicje mamy naprawdę spore, bo za ostatnie kilka gal zebraliśmy mnóstwo bardzo fajnych komentarzy. Nie możemy dać teraz fanom tandety, bo to nie przejdzie. Nasi kibice od dłuższego czasu wiedzą, że wydając pieniądze na bilety lub włączając telewizor w sobotę wieczorem na Polsacie Sport, dostaną ekstra produkt. Dlatego też zawodnicy mają czas na przygotowania, każdy ma komfort pełnowymiarowych treningów.

– zapowiada Jóźwiak w rozmowie dla oficjalnej strony internetowej organizacji.

Zawsze gospodarze obsadzają kilka miejsc na karcie walk, Poznań jest jednym z najmocniejszych „ośrodków” w Polsce jeżeli chodzi o MMA, więc nie było z tym problemu. Liczę na gospodarzy, bo wśród nich jest naprawdę wielu mocnych zawodników. Kondraciuk, Demczur, Radosz, Pasternak… Naprawdę nieźle to wygląda.

– dodał prezes FEN.

To wielka gwiazda i zawodnik, któremu kibicowałem bardzo dawno temu. Cieszę się, że jest u nas w federacji i wierzę, że to będzie nasz przyszły mistrz w kategorii ciężkiej. To naprawdę bardzo fajny facet – wygadany, elokwentny, ciekawy świata, sporo w życiu widział, a cały czas pozostaje taki sam i w sporcie patrzy bardzo wysoko. W każdym jego zdaniu wychodzi z niego niesamowita ambicja i pewność siebie. Czekam z utęsknieniem na jego debiut w FEN.

– mówi Jóźwiak o Damianie Grabowskim.

Na gali FEN 22 dojdzie do walki Grabowskiego z Jose Rodrigo Guelke. Pas mistrzowski w kategorii lekkiej postara się obronić Mateusz Rębecki, który zmierzy się z Łukaszem Koperą.

 

About Kamil Gieroba

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *