KSW

Artur Szpilka: W tej walce jestem za Michałem

on

Na KSW 45 dojdzie do jednego z najciekawiej zapowiadającego się pojedynku w wadze średniej. Michał Materla podejmie Damiana Janikowskiego.

Zdania fanów są podzielone, jednak wydaje się, że ku lekkiemu zdziwieniu większość trzyma kciuki za byłego Olimpijczyka. Swoją opinie odnośnie tej walki wyraził także pięściarz, Artur Szpilka, który od czasu do czasu trenuje w WCA Berkut, klubie Damiana.

W tej walce jestem za Michałem, wiadomo to też przyjaciel. Ale chodzi o inną rzecz, w każdej innej walce jestem za Damianem, bo bardzo się lubimy, ja tu lubię (w WCA) wszystkich chłopaków, ale akurat w tej walce, co zresztą powiedziałem Damianowi, będę za Michałem. Z Michałem codziennie gadamy, śmiejemy się, no mega w porządku człowiek, ale to jest tylko walka, wygra lepszy. To jest jedna z ciekawszych walk na KSW jaka kiedykolwiek była.

– powiedział Szpilka dla FightSport.

Spotyka się bardzo silny zawodnik jakim jest Materla z tak samo bardzo silnym, jakim jest Janikowski, nieokrzesany jeszcze w walce, bo jego styl jeszcze jest nieprzewidywalny. Spotka się dwóch zawodników pewnych siebie, wojowników, tak naprawdę Damian teraz może się pokazać. Mega walka, czekam i zacieram ręce.

Waszym zdaniem wygra Materla czy Janikowski?

About Maciek Kacperski

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *