KSW

Borys Mańkowski kontuzjowany! Roberto Soldić zawalczy na KSW 46! Znamy rywala!

on

Jak udało dowiedzieć się naszej redakcji Borys Mańkowski został kontuzjowany, a jego pojedynek z Brucem Souto został ściągnięty z karty KSW 46. W jego miejsce wskoczy obecny mistrz wagi półśredniej polskiej organizacji Roberto Soldić. Jego rywalem będzie Brazylijczyk Vinicius Bohrer  .

Borys Mańkowski miał powrócić po długiej przerwie w pojedynku z Brazylijczykiem Brucem Souto, niestety plany pokrzyżowała mu kontuzja uda. Były mistrz KSW ostatni swój pojedynek stoczył z Roberto Soldiciem rok temu na KSW 41.

Roberto Soldić wystąpi na gali KSW 46 w Gliwicach w zastępstwie za Borysa Mańkowskiego. Mistrz kategorii półśredniej zmierzy się z Viniciusem Bohrerem.

Brazylijczyk Vinicius Bohrer w przeszłości zwyciężył Bruce’a Souto, który miał być potencjalnym rywalem Borysa. Souto nie zawalczy z Soldićem, ponieważ trenują w tym samym klubie UFD w Niemczech.

Roberto Soldić ostatni swój występ miał na KSW 45 w Londynie, kiedy to pokonał przez TKO w trzeciej rundzie Dricusa Du Plessisa i zrewanżował mu się za porażkę, którą poniósł w kwietniu we Wrocławiu.

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *