KSW

Du Plessis vs. Zawada na KSW 45? David prowokuje nowego mistrza!

on

David Zawada chciałby po raz kolejny stoczyć walkę o pas wagi półśredniej KSW, tym razem oczywiście z Dricusem Du Plessis.

Przypomnijmy, że „Sagat” już raz walczył o tytuł KSW, jednak przegrał to starcie z ówczesnym mistrzem, Borysem Mańkowskim. Teraz Zawada chciałby walki z nowym mistrzem, Dricusem Du Plessis, którego wyzwał do walki.

 Hej chłopcze, za kogo Ty się ku*wa uważasz? Jesteś największym klaunem w dywizji półśredniej. Nie wymawiaj takich imion jak Douglas Lima. Nie jest Ci wstyd wzywać jego imię? Sobota była dla Ciebie szczęśliwa, ale szczęście skończy się na KSW 45!

Na odpowiedź mistrza nie trzeba było długo czekać.

 Ty wygrałeś bardzo fartownym duszeniem, po tym jak byłeś zawstydzany przez kolesia wzrostu 1,5 m. Traciłeś punkty przez wypluwanie ochraniacza bo nie umiesz przyjąć ciosów jak facet? Usiądź ku*wa i daj mówić mistrzom.

 Jesteś tylko kurczakiem, który uciekał od prawdziwej walki, kiedy Roberto na Ciebie polował! Położyłby Cię spać po kilku ciosach, wierz mi. Widziałem Twój parter, jest dobry ale stójka jest niczym. Masz sporo szczęścia ze swoimi ciosami, wierz mi KSW 45.

 Uciekałem? To co pamiętam to, że on upadł, sędzia wskoczył pomiędzy nas i walka zakończyła się w mniej niż 2 rundy więc co powiesz na to? Jesteś głupszy niż wyglądasz.

Jak widać obaj Panowie podnoszą emocje, mimo, że ich walka nie została ogłoszona i też nie wiadomo, czy rzeczywiście nastąpi.

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *