KSW

Grzegorz Szulakowski: Nie wybieram sobie rywali, kogo mi dadzą, wchodzę i się biję

on

Grzegorz Szulakowski (9-2) skorzystał z naszego zaproszenia do wzięcia udziału w transmisji na żywo, która odbyła się wczoraj o 20:30 na facebookowej grupie MMA Polska & Świat . Odpowiadał tam na pytania fanów, padło dużo ciekawych odpowiedzi.

Na początku został zapytany o walkę z Normanem Parke (24-6-1) w odpowiedzi nie przebierał w słowach:

Dla mnie to jest buc skończony, już dawno skończyłem z tym gościem temat. Szczeka, szczeka a później spie*dala do innej organizacji.

Padło też pytanie czy jest ktoś z kim chciałby zawalczyć:

Nieważne z kim, kogo mi dadzą to będę się z nim bił, mam nadzieję, że będzie to już grudzień. Będę gotowy ku*wa jak nigdy dotąd na grudzień. Nieważne kto, wjeżdżam tam prosto po pas.

Zapytany został również o zestawienie z Gracjanem Szadzińskim:

Z Gracjanem bardzo dobrze się znamy, bardzo się lubimy, w sumie nie chciałbym z nim walczyć, ale nie z tego względu, że się go boję, tylko z tego względu, że się bardzo dobrze znamy. Ale tak naprawdę nie my o tym decydujemy. Jeżeli włodarze powiedzą, że biję się z Gracjanem Szadzińskim na KSW 46, to zapie*dalam i biję się z Gracjanem Szadzińskim.

Szulakowski jest tydzień po zabiegu na kolano, wyjaśnia dokładnie co się stało:

3 tygodnie przed walką z Gamrotem w ch*j roz*ebałem nogę, nie mogłem chodzić. Zastanawiałem się czy odpuścić tą walkę, ale za dużo było sponsorów, tego wszystkiego i doszedłem do wniosku, że wezmę tą walkę. Może to był mój błąd, że wziąłem to z walki na walkę. Przygotowania nie wyglądały tak jak chciałem. Walczyłem z pękniętą łękotką, wodą w kolanie.

Całą rozmowę możecie zobaczyć tutaj:

 

Szuli zaczął również prowadzić kanał na youtubie, na który zapraszam. A znajdziemy, Go pod nazwą SzuLi WariaTTo.

 

About Ania Zielińska

Zajarana sztukami walki odkąd przypadkiem zobaczyłam braci oglądających którąś z początkowych gal KSW. Od tego momentu największa fanka Mameda Khalidova! Uwielbiająca również Karolinę Kowalkiewicz i Grzegorza Szulakowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *