KSW

Karolina Owczarz nie wystąpi na KSW 46! Powrót w przyszłym roku!

on

Fatalna wiadomość dla wszystkich fanów Łodzianki. Karolina Owczarz poinformowała na swoich mediach społecznościowych, że nie wystąpi na nadchodzącej gali KSW w Gliwicach.

Karolina ma za sobą udany debiut, w którym pokonała Paulinę Raszewską na gali KSW 42 w Łodzi. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że Owczarz wystąpi przy okazji pierwszej gali KSW w nadchodzącym roku.

Odejście do UFC dotychczasowej mistrzyni KSW – Ariane Lipski spowodowało, że tron pozostaje bez królowej. Ewentualna wygrana w kolejnej walce, z pewnością przybliżyłaby pochodzącą z Łodzi zawodniczkę do walki o tytuł. Na co dzień zawodniczka trenuje w Shark Top Team pod czujnym okiem Karoliny Kowalkiewicz oraz Marcina Wrzoska.

About Bartek Potępski

W MMA zakochany od pierwszych gal KSW. Miłośnik UFC, Cage Warriors, ACB. Największy samozwańczy fan Conora McGregora w Polsce. Ulubieni zawodnicy to jeszcze: Joanna Jędrzejczyk, Brian Ortega, Stipe Miocić, Jon Jones i Justin Gaethje.

Recommended for you

1 Comment

  1. aa

    2018-10-23 at 08:38

    Tak 2 na świecie KRS1 szanuje właśnie zawodników, zawodnicy powinni walczyć max do pół roku, w grudniu by było aż 9 miesięcy od jej walki, a 2 w roku nawet nie dostanie!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *