KSW

Karolina Owczarz przed swoim debiutem na KSW 42: Paulina jest faworytką starcia, co mnie cieszy i dodatkowo motywuje. 

on

Była pięściarka i prezenterka telewizyjna, a obecnie zawodniczka MMA – Karolina Owczarz opowiada o tym jak czuje się przed swoim debiutem w MMA na gali KSW 42.

Przypomnijmy, że Owczarz zmierzy się z Pauliną Raszewską.

Niektórzy mogliby pomyśleć, że przez moją 5-cio letnią przygodę z Polsatem Sport dostanę od KSW jakąś taryfę ulgową. Nie, nie dostałam żadnej taryfy ulgowej, dostałam bardzo ciężką rywalkę na debiut, bo Paulina jest znacznie bardziej doświadczona, w tych sportach walki jest znacznie dłużej, przede wszystkim sportach kopanych. Ona przygodę z MMA zaczynała w momencie, kiedy ja pewnie nie bardzo wiedziałam do końca na czym ten sport polega. 

Będzie bardzo ciężko, jednak cieszę się, że fair jest to, że ona także debiutuje, bo to było jedynym takim warunkiem, żeby to była dziewczyna na początku swojej kariery. Obie debiutujemy, ale ona jest faworytką starcia, co mnie cieszy i dodatkowo motywuje. 

Karolina przyznaje także, że to nie jest jednorazowa przygoda z MMA.

To żaden jednorazowy wyskok. Ja się czuję niespełnionym sportowcem, a jedno zwycięstwo, jedna walka to na pewno nie będzie coś co pozwoli mi się poczuć spełnioną.

 

źródło: Klatka po klatce

 

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *