KSW

Khalidov o rewanżu z Narkunem: Domagam się tego!

on

Mamed Khalidov za wszelką cenę chce zrewanżować się Tomaszowi Narkunowi za pierwszą porażkę w KSW.

Przypomnijmy, że Narkun pokonał Mameda na KSW 42 przez poddanie w rundzie 3. Wcześniej jednak nie raz to Narkun leżał na deskach, jednak Khalidov nie skończył rywala. Nie tak dawno temu Mamed zwakował pas wagi średniej i raczej pewne, że Polak ponownie stanie oko w oko z Narkunem.

W wywiadzie dla FightSport.pl reprezentant Arrachionu Berkut Olsztyn zdradził, że myśli tylko o tej walce.

O ile wiem Tomek chce tego rewanżu też, nie odmawia, jest sportowcem, rozumie, że możemy jeszcze raz się spotkać i okej, super. Teraz to jest tylko kwestia właścicieli i ludzi. Ja chcę tej walki i teraz już nie proszę, tylko domagam się tej walki. Prosić, prosiłem ale teraz się domagam. Niech kibice to wesprą i domagają się też tej walki.

– powiedział Mamed.

Trenuję cały czas, ciężko. (…) Jestem gotowy zawalczyć za 2 miesiące, 3 miesiące. Potrzebuje 3 miesiące mocnych przygotowań, jeżeli będzie to rewanż. Chce mieć cały obóz, teraz jestem w dobrej formie, ale ostatecznie będę w mega dobrej formie. Z tego co wiem w grudniu jest gala, więc mam nadzieję, że tam dostanę ten rewanż.

Czy jeśli dojdzie do rewanżu, to ponownie górą będzie Narkun, czy może tym razem to ręka Khalidova powędruje w górę?

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *