KSW

Łukasz „Juras” Jurkowski o walce Khalidov vs. Narkun: Mamed ma tutaj sporo do stracenia

on

Do walki na szczycie federacji KSW niecały miesiąc i wielu ludzi zastanawia się kto będzie górą w straciu Mamed Khalidov vs. Tomasz Narkun.

A tak oto Łukasz Jurkowski, zawodnik KSW kategorii półciężkiej widzi nadchodzące starcie mistrz vs. mistrz.

Powiem szczerze, że Mamed Khalidov ma sporo tutaj do stracenia, bo tak patrząc który na tym pojedynku więcej zyska, to jeżeli Tomek Narkun wygra to zyska wielu fanów, którzy do tej pory deprecjonują jego jako zawodnika kategorii 93. Bardziej przez pryzmat tego co Tomek mówi w wywiadach, niż to co robi w klatce. (…) To będzie różnica gabarytów duża, miałem okazje robić z Tomkiem i jest strasznie niewygodny jeśli chodzi o stójkę, a w parterze jak mnie przygniótł do siatki to szukałem cząstek powietrza.

„Juras” wypowiedział się także o samym mistrzu wagi półciężkiej.

Tomek mam wrażenie poszukuje cały czas swojego stylu, do sprzedaży, takiej marketingowej. Raz jest trash-talkerem, raz jest fajnym gościem i tu wychodzi straszny miszmasz. Moim zdaniem, to jest fajny i sympatyczny gość, musi być po prostu sobą, nie próbować grać nikogo, następnego Conora, następnego Chaela Sonnena, bo to nie o to chodzi. Bądź sobą i udowodnij w klatce, myślę, że wiele.

Starcie na szczycie federacji KSW, Mamed Khalidov vs. Tomasz Narkun już 3 marca w Łodzi.

 

źródło: Klatka po klatce

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *