FEN

Maciej Kawulski o FEN: Każdy zawodnik FEN po jednym telefonie może być nasz

on

Jeden z włodarzy KSW Maciej Kawulski był gościem Łukasza Jurkowskiego podczas audycji „Jurasówka”. Poruszony został m.in. temat przeprowadzonych dosyć niedawno transferów poszczególnych zawodników z federacji FEN.

Właśnie wypowiedź o transferach wzbudziła sporo kontrowersji. Przypomnijmy, że nie tak dawno KSW zakontraktowało jednego z lepszych zawodników FEN mianowicie Michała Michalskiego (6-2).

Prowadzący rozmowę Juras zapytał wprost, czy jako KSW organizatorzy czują dodatkową satysfakcję z podbierania zawodników swojej konkurencji.

Nie czuję niczego, jak robię cokolwiek związanego z FEN. Wydaje mi się, że jeżeli chodzi o schemat copy-paste, to FEN dopuścił się tak haniebnych zachowań i po prostu zwyczajnie nieeleganckich. Właściwie skopiował naszą galę nie ukrywając tego, że wierzy, że mniej wprawny widz pomyli się i będzie oglądał to myśląc, że ogląda KSW. Od otwarć po każde, wszystkie możliwe niuanse. W związku, z czym pozbawiłem się jakichkolwiek emocji wobec tej organizacji, co mi się rzadko zdarza, bo jestem przede wszystkim człowiekiem i staram się to wszystko budować na jakichś zasadach przyjaźni i rozmawiać z ludźmi, nawet jeśli potencjalnie, hipotetycznie kiedyś mogliby być moją potencjalną konkurencją. Tu nie mam żadnych emocji.

Oliwy do ognia dodała wypowiedź Kawulskiego, który zapytany przez Łukasza Jurkowskiego czy ma na oku kolejnych potencjalnych zawodników z FEN odpowiedział.

Nie, ale gwarantuję ci, że każdy zawodnik FEN po jednym telefonie może być nasz.

Po krótkiej chwili dodał:

Każdy z ich zawodników może walczyć dla nas.

Cały zapis „Jurasówki” można wysłuchać niżej.

źródło: weszło.fm/jurasówka

 

About Bartek Potępski

W MMA zakochany od pierwszych gal KSW. Miłośnik UFC, Cage Warriors, ACB. Największy samozwańczy fan Conora McGregora w Polsce. Ulubieni zawodnicy to jeszcze: Joanna Jędrzejczyk, Brian Ortega, Stipe Miocić, Jon Jones i Justin Gaethje.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *