KSW

Maciej Kawulski o przyszłości Ariane Lipski w KSW: Będziemy zajmować się jej karierą jeszcze długo

on

Maciej Kawulski ma nadzieję, że mistrzyni KSW, Ariane Lipski jeszcze przez długi czas będzie toczyć boje w polskiej federacji.

Współwłaściciel KSW był gościem audycji „Jurasówka”, gdzie został zapytany przez Łukasza Jurkowskiego o przyszłość Ariane Lipski.

Jeśli udaje nam się stworzyć taką gwiazdę, to zawsze się obawiam, że ktoś inny będzie chciał nam taką gwiazdę podebrać. Z naszych rozmów wynika, że jak na razie nic na to nie wskazuje. Kontrakt wciąż jest aktualny, niedawno go wydłużyliśmy i będziemy zajmować się jej karierą jeszcze długo. Myślę także, że nam się to uda.

Nie wiem nadal na co Ariane Lipski stać, nikt jeszcze nie stawił jej takiego oporu. Dostrzegasz sufit danego zawodnika, w momencie, w którym zetrze się ze swoimi możliwościami, bo wtedy zaczynasz układać sobie zbiór cech , który stworzyłby przeciwnika idealnego dla Ariane. Nie dotknęliśmy jeszcze tej przestrzeni, bo nawet jeśli były zawodniczki, które poszły z nią na wymianę, to źle skończyły. Tego nie widzimy, bo bardzo szybko ona kończy pojedynki. Myślę, że trafi się w pewnym momencie rywalka, która da z nią walkę na pełnym dystansie czasu i wtedy zobaczymy czy jest w Polsce, taka przeciwniczka, czy nie ma. Na razie Ariane jest na fali.

Na razie przed Ariane kolejna obrona tytułu. Brazylijka na gali KSW 42 w Łodzi zmierzy się z Argentynką, Silvaną Juarez.

 

źródło: weszło.fm/jurasówka

 

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *