KSW

Maciej Kawulski o rewanżu Popka i Oświecińskiego oraz szansach na występ Akopa Szostaka w KSW

on

Jeden z włodarzy KSW Maciej Kawulski w programie ‚Klatka po klatce” wypowiedział się na temat przyszłości Popka i Stracha.

Z pewnością kiedyś ten pojedynek doczeka się rewanżu, albo może nie z pewnością, ale jest tak duża szansa. Na pewno nie od razu. Po pierwsze panowie nie są zainteresowani takim natychmiastowym rewanżem, po drugie jakby rozłożenie ich walk w skali roku jest takie, że w pierwszej połowie zawalczy Tomek, natomiast w drugiej, po wakacjach zobaczymy Popka. W związku z czym, jeśli zobaczymy ich rematch to z pewnością nie w pierwszej walce po powrocie ich obu. Oni muszą pokazać i udowodnić, gdzie są w innych zestawieniach. Jeśli jeden i drugi swoje walki wygrają, wtedy w kolejnym starciu taki rewanż miałby sens. W pierwszym na pewno nie.

Marcin Wrzosek zapytał również, czy istnieje prawdopodobieństwo, że następnym rywalem dla Oświecińskiego będzie Akop Szostak, który niedawno ogłosił swój powrót do startów w zawodowym MMA.

Nie skreślam Akopa kompletnie jako zawodnika. Uważam, że ma on potencjał w dwóch przestrzeniach, jakie nas interesują. Jest coraz lepszym zawodnikiem MMA i jest też osobą, która potrafi zaciekawić swoją sylwetką szersze grono ludzi, natomiast myślę, że ostatnie przegrane z naszego punktu widzenia nobilitowały do tego, aby wrócić na ścieżkę zwycięstw, a potem moglibyśmy myśleć o takiej współpracy.

Popek i Strachu zmierzyli się ze sobą na KSW 41. Wtedy to Monster całkowicie zdominował Tomka w pierwszej rundzie. Ku zdziwieniu wszystkich w drugiej rundzie Oświeciński obalił Pawła i zasypał gradem ciosów w parterze, czego skutkiem było przerwanie walki.

W takim razie kto następny dla Popka i Stracha?

źródło: sportowefakty.wp.pl

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *