KSW

Mamed Khalidov: Ja myślę tylko o jednej walce

on

Wygląda na to, że obecny mistrz KSW w wadze półśredniej, Mamed Khalidov nie może przestać myśleć o jednym rywalu.

Po raz ostatni Mamed walczył na gali KSW 42, gdzie uległ Tomaszowi Narkunowi, kończąc passę 8 lat bez przegranej. Po tej potyczce wielu fanów zastanawiało się, z kim przyjdzie zmierzyć się Mamedowi. Wiemy, że na KSW 45 rozpocznie się turniej mający wyłonić pretendenta dla mistrza wagi średniej, jednak Mamed ma w głowie zupełnie inny cel.

Nie interesuje mnie żadna inna walka, niż ta którą mam w głowie. Myślę tylko o jednej walce. Nie chcę żadnej innej walki niż rewanżu z Tomaszem Narkunem. Obojętne w jakiej kategorii, liczy się walka z nim. Poprzednia nasza walka, daliśmy dobrą walkę z obu stron, przegrałem walkę i proponuję jeszcze raz to zrobić.

– powiedział w rozmowie z Igorem Marczakiem.

Mamed zdradził także jaki był jego najważniejszy moment w karierze w KSW.

Najważniejsze było to, że kilka razy chciałem iść do innych organizacji i dzięki bogu mi się to nie udało. Zawsze powtarzam, że każdy ma swoje marzenia. Moje spełniło się w Polsce. Wszyscy dołożyliśmy cegiełkę i zbudowaliśmy coś fajnego. Jestem tam, gdzie chciałem być.

A czy wy chcielibyście obejrzeć rewanż Khalidov vs. Narkun?!

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *