KSW

Mamed Khalidov: Nic się nie zmieniło. Zakończyłem karierę

on

Na KSW 46 w Gliwicach, po raz ostatni oglądaliśmy w akcji Mameda Khalidova.

Mamed po raz drugi z rzędu przegrał z Tomaszem Narkunem i jak sam uznał po drugiej porażce przyszedł czas odwiesić rękawice na kołek. Wiele osób ze środowiska MMA uważało, że Polak jeszcze powróci, że to nie było ostatnie pożegnanie z klatką, jednak sam Mamed stwierdził, że już nie zobaczymy go w jakiejkolwiek walce.

Czuję się tak samo jak po walce. Nic się nie zmieniło, czas na mnie. Zakończyłem karierę, dlatego że przegrałem. Mam sobie dużo do zarzucenia, jeśli chodzi o tę walkę.

-powiedział dla PolsatuSport.

Jak myślicie, czy Mamed rzeczywiście już nigdy nie wystąpi w walce? Czy może będzie jak w przypadku wielu zawodników, że mówią o odejściu, jednak potem wracają?

 

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

1 Comment

  1. NostradaMMAus

    2018-12-08 at 13:07

    Na 99 % zobaczymy jeszcze Mameda w klatce KSW. Od kilku dni media pisza tylko o odejsciu i ostatniej walce po to by promowac sprzedaz filmu jaki wchodzi do kin w styczniu gdzie Mamed gra jedna z glownych rol. Duet Kawulski&Lewandowski perfekcyjnie ogarneli sztuke promocji. Za okolo rok ostatnia walka Mameda 🙂 i znowu pelna hala

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *