KSW

Mamed Khalidov: To, że Tomek się tak nakręca to jest jego problem

on

Już w tą sobotę, 1 grudnia historyczna gala KSW 46 w Gliwicach, a w walce wieczoru wyczekiwany przez wszystkich rewanż  Mameda Khalidova z Tomkiem Narkunem.

Mamed w rozmowie z Polsatem Sport został zapytany o jego relacje z Tomkiem, gdy ten twierdzi, że Mamed stworzył teorię spiskową związaną z jego pobytem w Berkut WCA:

To jest teoria spiskowa tylko i wyłącznie Tomka, ja siedziałem cały czas na sali i trenowałem, różni ludzie przyjeżdżają do mnie trenować. To on stworzył jakiś problem, byłem w WCA, Berkut WCA, Berkut Arachion Olsztyn, jesteśmy jednym klubem, mam prawo przyjechać do swojego klubu potrenować, a to, że on tam był, nie wiedziałem o tym.

Kolejne pytanie było związane z negatywnym nastawieniem Tomka do tego rewanżu:

 Ja skupiam się na przygotowaniach, a to, że on się tak nakręca to jest jego problem.

– odpowiada Mamed.

Mam 38 lat, ileś lat byłem na szczycie, wygrywałem walki. To naturalne, że kiedyś człowiek przegra. Przyszedł ten moment, żebym przegrał, przegrałem. Teraz idę tam po to, żeby wygrać, dać dobrą walkę i przede wszystkim pozostać człowiekiem. Zdaję sobie sprawę, że jestem na końcu swojej kariery i teraz chcę się bawić tym i zdobywać kolejne szczyty.

Jeśli chcą konkretnej walki to przybijanie piątek i przytulanie zostawmy na koniec.

– dodaje Khalidov

Gala KSW 46 już 1 grudnia w Gliwicach. Kto wyjdzie tym razem zwycięsko z tego pojedynku?

About Ania Zielińska

Zajarana sztukami walki odkąd przypadkiem zobaczyłam braci oglądających którąś z początkowych gal KSW. Od tego momentu największa fanka Mameda Khalidova! Uwielbiająca również Karolinę Kowalkiewicz i Grzegorza Szulakowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *