KSW

Marcin Wrzosek vs. Salahdine Parnasse na KSW 46!

on

Czeka nas kolejne znakomite zestawienie na grudniową gale KSW 46 w Gliwicach, Marcin „Polish Zombie” Wrzosek(13-4) zmierzy się z niepokonanym Salahadinem Parnasse(11-0)!

Fani Wrzoska liczyli na rewanżową walkę o mistrzowski pas wagi piórkowej z Kleberem Koike Erbstem, jednak do starcia w Gdańsku, nie doszło z powodu kontuzji Polaka. Parę dni temu oficjalnie potwierdzono, że Koike skrzyżuje rękawice z mistrzem wagi lekkiej – Mateuszem Gamrotem, co za tym idzie jeszcze musimy poczekać na ponowne zestawienie Wrzosek vs. Koike.

Marcin ostatni raz walczył w grudniu 2017 roku gdzie pokonał jednogłośną decyzją sędziów Romana Szymańskiego. Przyszedł czas na walkę z młodym niepokonanym Francuzem Salahdinem Parnasse, który dla organizacji KSW stoczył już 2 ekscytujące walki pokonując jednoglośną decyzją sędziów Łukasza Rajewskiego i byłego mistrza KSW Artura Sowińskiego.

Już teraz karta walk na galę w Gliwicach zapowiada się bardzo obiecująco, ogłoszone oficjalnie są narazie zestawienia: Mamed Khalidov vs. Tomasz Narkun, Mateusz Gamrot vs. Kleber Koike Erbst, Marcin Wrzosek vs. Salahdine Parnasse.

About Aleksandra Piętka

Zafascynowana sztukami walki od kiedy zobaczyłam "Wejście smoka" i "Karate kid" :) Później przyszedł czas na prawdziwe pojedynki i tak trafiłam na Pride, ostatecznie ubóstwiam organizację UFC i oglądam all the time nawet powtórki - do kolacji. Ogromna fanka Fedora Emelianenko, Andersona Silvy, Rondy Rousey, Joanny Jędrzejczyk, braci Diaz, Jona Jonsa. Trenuje amatorsko mma i stwierdzam, że nie ma piękniejszego sportu :) Pozdrawiam!

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *