KSW

Martin Lewandowski: Mamed walczy jakby był z kosmosu

on

Współwłaściciel federacji KSW, Martin Lewandowski kontynuując swój cykl z przybliżaniem sylwetek bohaterów gali KSW 42, wypowiedział się na temat mistrza wagi średniej, Mameda Khalidova.

Od 14 walk niepokonany… Ikona KSW, żywa legenda polskiego mma. Na trwale zapisał się złotymi zgłoskami w historii polskich sportów walki. Oprócz tego, że walczy jakby był z kosmosu, jest obdarzony niesamowitym poczuciem humoru! Nie znam drugiego takiego zawodnika, który tyle radości czerpie z żartów. Często wchodzi w rolę komika i jest przy tym absolutnie naturalny. Kiedyś do mnie zadzwonił i przez dziesięć minut rozmowy skutecznie mnie wkręcał, że rozmawiam z jakąś starszą kobietą, coś mnie pytał, ja mu odpowiadałem myśląc, że starsza pani coś ode mnie chce, na koniec wybuchł śmiechem i się przedstawił 😁 Innym razem udawał przez 5 minut wywiadu, że jest Francuzem, nie znając nawet słowa po francusku… Gdyby nie był zawodnikiem mma, to na bank zostałby komikiem. Jego piosenkę na wejście zna i nuci cała Polska. Co ciekawe, na początku odradzaliśmy mu ten numer, argumentując to tym, że może dla niektórych jest zbyt przaśny, jednak Mamed się uparł i zrobił z tego swoją niepodrabialną wizytówkę. Sprawił, że ludzi robią sobie z tego kawałka dzwonek na komórkę, nucą i klaszczą w rytm melodii „Da da da da da, eta Kavkaz…” Jeżeli chodzi o najbliższą walkę, to niewiele osób o tym pamięta, ale Mamed już walczył w kategorii 95kg. I wygrywał…

Przypomnijmy, że Mamed zmierzy się z Tomkiem Narkunem na gali KSW 42 w super-pojednyku mistrz vs. mistrz.

źródło: facebook/Martin Lewandowski

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *