KSW

Martin Lewandowski: Pudzian spowodował, że bańka KSW rozlała się poza sport

on

Jeden z włodarzy KSW, Martin Lewandowski jest w pełni przekonany, że nikomu w jego federacji nie przeszkadzają już freak fighty.

Lewandowski będąc gościem Andrzeja Kostyry wypowiedział się na temat jakie na chwilę obecną jest podejście do freak fightów.

Nie ma co ganić żadnych freak fightów czy freak fighterów. Po pierwsze u nas żeby być freak fighterem, to trzeba jeszcze na to zasłużyć, czyli trzeba być potężnie medialnie zbudowanym. Wszyscy zawodnicy myślę, że się wyleczyli z tego. Wszyscy Ci prawdziwi zawodnicy zawsze mówili „ja tu ćwiczę ciężko przez tyle lat a ty dajesz więcej freak fighterowi”, ja mówię „tak, ale zobaczysz, że będziesz korzystał z tego”. Myślę, że już każdy się wyleczył i już wie.

Ten Mamed też skorzystał, że się Pudzian pojawił. Pudzian nam spowodował, że bańka KSW rozlała się poza sport, poza inne różne nie tylko dyscypliny. Pamiętajmy, że my tych walk, freak fightów organizuejmy tylko dwie rocznie. Resztę, czyli ok 40 walk to walki prawdziwych zawodników.

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *