KSW

Martin Lewandowski zdradza, którzy zawodnicy mogli odejść z KSW do UFC!

on

Transfery zawodników KSW do UFC jak wiadomo nie jest nowym tematem.

W przeszłości do amerykańskiego giganta z KSW wędrowali m.in Jan Błachowicz czy Karolina Kowalkiewicz. Od dłuższego czasu pojawiają się głosy, że „a to Gamrot powinien odejść do UFC”, „Borys powinien odejść do UFC” i takich głosów jest mnóstwo.

W rozmowie z Andrzejem Kostyrą, Martin Lewandowski zdradził, którzy zawodnicy z obecnego rosteru KSW mogli odejść do UFC, lecz z uwagi na zarobki zostali w polskiej federacji.

To, że lepiej płacimy niż UFC świadczą takie fakty jak odmowa Mameda Khalidova i Michała Materli, którzy oficjalnie podziękowali za współpracę. Myślę, że wielu było takich, bo też i z Borysem Mańkowskim i z Gamerem i z Pudzianowskim było podobnie. Po prostu UFC gdzieś tam chciało wydrzeć nam kluczowe gwiazdy i oni dziękowali. Na pewno kwestie pieniężne były jednym z kluczowych elementów.

Cała rozmowa do obejrzenia tutaj.

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *