KSW

Puchar za walkę Alfiego Davisa na KSW w toalecie! Współwłaściciel KSW ostro komentuje, Davies przeprasza!

on

Na gali KSW 45 Leszek Krakowski pokonał niejedną decyzją sędziów Alfiego Davisa.

Walka była bardzo wyrównana i ciężko było wskazać zwycięzcę. Wygrał Polak, jednak Brytyjczyk i jego sztab mają inne zdanie.

Klub Brytyjczyka na swoim instagramie opublikował kontrowersyjne zdjęcie, gdzie widać pamiątkowy puchar, leżący…w sedesie.

Uhonorowaliśmy walki na wielu galach na całym świecie od PRIDE po UFC i wszystko pomiędzy. Kładliśmy na szali nasze życia, ducha i duszę każdej nocy. Nikt nie jest zły przegrywając z lepszym facetem ale bycie okradzionym przez skorumpowanych/niekompetentnych sędziów z KSW to żart! Właściciel Martin Lewandowski powiedział, że Alfie wygrał walkę sprawdzając karty 2 polskich sędziów,którzy dali je facetowi a potem je podmieniono!! Prawdziwy wstyd dla polskiego MMA. To pierwsza taka sytuacja w ciągu 20 lat, kiedy musimy komentować publicznie. Nie będziemy już pracować z KSW, nigdy w życiu!

Na całą sytuację odpowiedział Maciej Kawulski…i co by dużo mówić nie skończy się to na dogadaniu słownym.

Hej Alfie to Twoja kasa. Niestety nie znajdziesz jej na koncie. Do zobaczenia w sądzie!

Jakiś czas później sam zawodnik napisał oświadczenie na swoim instagramie, gdzie tłumaczy, że zdjęcie nie było robione przez niego, a kogoś z jego teamu.

To zdjęcie nie było robione przeze mnie. Ktoś z mojej ekipy był zasmucony decyzją sędziów i zdecydował się to zrobić. Ten sport przynosi wiele emocji ludziom jednak jestem szczęśliwy, że ludzie się o mnie martwią. Nie chciałem tego. KSW to bardzo profesjonalna organizacja i zostałem i oglądałem galę i naprawdę mnie wciągnęła. Traktowali mnie bardzo dobrze przed i po walce. Decyzja dotycząca walki nie była ich, ale przez odseparowany panel sędziowski. Rozmawiałem także z Kawulskim i on to zrozumiał i „ogarneliśmy” sprawę.

Jak widać sprawa wydaje się być zamknięta, jednak warto poczekać na oficjalne, ostateczne stanowisko KSW w tej sprawie.

 

 

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *