KSW

Salahdine Parnasse bez problemów wypunktował Marcina Wrzoska [Wideo]

on

Salahdine Parnasse bez większych problemów pokonał Marcina Wrzoska na gali KSW 46 w Gliwicach. Tym właśnie sposobem zapewnił sobie pojedynek o pas w kolejnej walce.

W pierwszej rundzie Parnasse dwukrotnie sprowadzał Wrzoska do parteru. Reprezentant Shark Top Team natomiast umiejętnie się bronił i wychodził z niewygodnych dla siebie pozycji. Francuz bardzo dobrze kontrolował całą pierwszą rundę i zdecydowanie pierwsze pięć minut było na jego korzyść.

W drugiej rundzie panowie co rusz wymieniali się kombinacjami ciosów. Nic jednak z tego nie wynikało. W końcówce Parnasse trafił mocno prawym podbródkowym i niewiele zabrakło do skończenia walki przed czasem. Marcin Wrzosek jednak przetrwał do ostatniego gongu.

Po dwóch pierwszych rundach Polak przegrywał zdecydowanie. W trzeciej Wrzosek musiał postawić wszystko na jedną kartę. „Zombie” w połowie trzeciej rundy sprowadził Francuza, ale nie na długo. Salahdine Parnasse z łatwością wstał i do końca pojedynku już nie pozwolił zagrozić sobie w żaden sposób.

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *