KSW

Tomasz Narkun: Chcę pokazać, że jestem lepszym zawodnikiem niż Mamed

on

Wczoraj gościem programu Puncher był Tomasz Narkun (15-2). Już 1 grudnia na KSW46 dojdzie do wielkiego rewanżu pomiędzy Tomkiem a Mamed Khalidovem (34-5).

Ich pierwsze starcie odbyło się w marcu na KSW 42. Po dwóch zwycięskich rundach Mameda, który miał dużą przewagę w stójce w trzeciej jednak musiał uznać wyższość Tomka, który poddał go duszeniem trójkątnym.

Lekki kop adrenaliny już jest? – spytał Tomka Łukasz Jurkowski

Adrenalina już jak najbardziej jest we mnie, jestem nastawiony na ten pojedynek jak najbardziej pozytywnie. Nie mogę się doczekać 1 grudnia żeby postawić tą przysłowiową kropkę nad „i”.

Słuchałeś wywiadów Mameda po walce? Masz teraz inne do niego podejście czy jest zupełnie tak samo? – spytał Artur Łukaszewski

Nic nie zmieni mojego podejścia do Mameda, do tego co osiągnął, ile lat był mistrzem. To co powiedział po walce, były to na pewno emocje, które gdzieś w nim tkwiły. Myślę, że to jest tej klasy zawodnik, że to porażkę jakoś zniósł.

Jak wyglądają twoje przygotowania do rewanżu z Mamedem?

Moje przygotowania niczym się nie różnią od tych poprzednich. Było widać podczas walki, że byłem dobrze przygotowany kondycyjnie i technicznie. Wynik końcowy był taki jaki zakładaliśmy z trenerami. Na początku przygotowania w Berserkers Team Szczecin, teraz na kilka tygodni przeniosłem się do WCA w Warszawie. Czas na weryfikację tych przygotowań będzie 1 grudnia.

Sądzisz, że teraz na determinacja Mameda po przegranej wyniesie go na jeszcze wyższy poziom?

Nie mogę się tego doczekać. Chcę żeby Mamed był jeszcze lepiej przygotowany, chcę żeby wyszedł z jeszcze większą determinacją, żeby chciał jeszcze bardziej skopać mi tyłek. To będzie coś wielkiego, dlatego mamy walkę wieczoru. Chcę wszystkim pokazać, że to nie był wypadek przy pracy, że po prostu jestem lepszym zawodnikiem. Będę zwycięski tego wieczoru.

Gala KSW 46 już 1 grudnia w Gliwicach.

About Ania Zielińska

Zajarana sztukami walki odkąd przypadkiem zobaczyłam braci oglądających którąś z początkowych gal KSW. Od tego momentu największa fanka Mameda Khalidova! Uwielbiająca również Karolinę Kowalkiewicz i Grzegorza Szulakowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *