KSW

Tomasz Narkun: Ja uciekał przed tą walką nie będę. Jeśli wszyscy chcą rewanżu, zróbmy to!

on

Tomasz Narkun po zwycięstwie nad Mamedem Khalidovem zyskał z pewnością ogromną liczbę fanów. Po fantastycznej walce popularny „Żyrafa” poddał Mameda w trzeciej rundzie. W obszernym wywiadzie dla portalu Polska Times Narkun opowiedział o swojej przyszłości, i ewentualnym rewanżu z Khalidovem.

Zwycięzca pojedynku Materli z Askhamem był przymierzany do walki o pas Chalidowa. Tymczasem po gali w Łodzi wszyscy, łącznie z Mamedem, chcą waszego rewanżu.

Jeżeli ma na to ochotę, to zawodnikowi takiej klasy nie wypada odmówić. Wszystko zależy teraz od włodarzy KSW, kibiców i samego Mameda. Ja uciekał przed tą walką nie będę. Jeśli wszyscy chcą rewanżu, zróbmy to!

Chalidow zapowiedział, że tym razem chciałby bić się już nie w limicie umownym, ale w pana kategorii, do 93 kg. Wtedy stawką będzie tytuł mistrza wagi półciężkiej.
Skoro Mamed chce mojego pasa, to niech położy na szali też swój. Wygrałem pierwszą walkę, dlaczego mam być stratny? Zróbmy pojedynek o dwa tytuły!

Jeśli będziecie walczyli w limicie 93 kg, to trudno żeby stawką pojedynku miał być też pas kategorii niższej o dziewięć kilogramów.

Na pewno dogadamy się odnośnie szczegółów. Jestem otwarty na propozycje. Wszystko jest w rękach włodarzy KSW.

Walka o pas miałaby już pięć rund, a nie trzy. To dla pana korzystny scenariusz?

W sobotę w trzeciej rundzie zacząłem się rozkręcać. Dopiero wtedy wszedłem w walkę, poczułem że wszystko się układa. Dodatkowe dwie rundy byłyby dla mnie świetnym rozwiązaniem.

Po tej walce myśli pan, że Chalidow mógłby z powodzeniem powrócić do kategorii półciężkiej, niekoniecznie tylko na wasz rewanż?

Na to pytanie niech każdy odpowie sobie sam. Mamed to zawodnik, który w każdej kategorii wagowej stanowi zagrożenie. Jest bardzo szybki i eksplozywny. Będzie górował szybkością nad każdym rywalem w kategorii do 93 kg.

Cały wywiad znajdziecie TUTAJ.

 

 

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *