KSW

Tomasz Narkun o swojej walce z Mamedem: Podchodzę do tego jak do walki życia i będę przygotowany na 200%!

on

Mistrz wagi półciężkiej KSW Tomasz Narkun, który na KSW 42 zmierzy się z mistrzem wagi średniej, Mamedem Khalidovem był gościem programu „Klatka po klatce”.

W programie mistrz opowiedział o swoim nadchodzącym starciu.

Od razu się ucieszyłem jak Mateusz Borek mi to zaproponował. Powiedziałem, że oczywiście jestem w 100 % na TAK. Myślałem jednak, że to przełoży się gdzieś w czasie, ale fajnie się stało, że na początek tego roku, taka informacja.

Mamed jest teraz w takim etapie kariery, że też tylko czeka na wielkie wyzwania, wiadomo nie jest pierwszej młodości. Ja na to nie patrzę w ten sposób, że Mamed jest mniej niebezpieczny, czy też „na zejściu. Jest bardzo wymagającym rywalem i ja do tego podchodzę, jak do walki życia i będę przygotowany na 200% i na to, że Mamed może zaskoczyć.

Według mnie to będzie moja wygrana. Będę się cieszył jak wygram przez submission, czy też nawet na punkty. Obojętnie jak. Wygram ponieważ jestem bardzo zdeterminowany, jestem młodszy, głodny zwycięstwa, Mamed już odnosił swoje spektakularne zwycięstwa na przestrzeni ostatnich lat, ale myślę, że jest mniej głodny niż ja.

Gala KSW 42 odbędzie się już 3 marca w Atlas Arenie w Łodzi.

 

źródło: Klatka po klatce

 

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *