KSW

Wagner Prado chce walki o pas w KSW!

on

Brazylijczyk Wagner Prado, który zadebiutował na gali KSW 44 pokonując Chrisa Fieldsa, chciałby walki o tytuł. W wywiadzie dla MMA Fighting, Prado powiedział, że zasłużył na pojedynek o pas po spektakularnym zwycięstwie.

Myślałem o tym pasie prawie rok. Napisałem na papierze, że chce być mistrzem KSW, nawet jeszcze przed podpisaniem kontraktu z nimi.  Chciałem iść do KSW, bo oni promują MMA tak, jak rzeczywiście powinno wyglądać. Chcę tam napisać historię. Pierwszą walkę wygrałem przez nokaut, ale spokojnie, więcej nokautów nadejdzie. Nie wiem kiedy zawalczę o pas, ale wygram w tej federacji wszystko. Media mnie pytał o walkę o pas zaraz po zwycięstwie. Nie jestem zarozumiały, powiedziałem im, że zdobędę ten pas. Studiowałem sztuki walki i wiem jak zwyciężać w fajny sposób. Oglądałem walki Tomka, jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale pojedynek ze mną będzie wojną, on nie będzie mógł się ze mną równać.

– powiedział Prado w wywiadzie dla MMA Fighting.

Prado debiutował w UFC w walce z Philem Davisem, pojedynek jednak zakończył się rezultatem No Contest z powodu niechcącego wsadzenia palców w oko przeciwnika. Dwa miesiące później Davis wypunktował Wagnera w rewanżu.

31-letni Brazylijczyk nie zamierza wracać do UFC, chce zostać w polskiej federacji, być w niej mistrzem oraz zarabiać dobre pieniądze.

 

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *