KSW

Współwłaściciel KSW o Ariane Lipski: Jej pojedynek z Karoliną Kowalkiewicz byłby murowanym hitem

on

Nie da się ukryć, że mistrzyni KSW Ariane Lipski w bardzo krótkim czasie stała się wielką gwiazdą tej federacji.

Nie tylko ze względów sportowych ale także dzięki swojej urodzie, Brazylijka przyciąga na hale i przed telewizory wielu kibiców. Nie ulega też wątpliwości jak ważną zawodniczką dla KSW jest Ariane, o czym mówi Maciej Kawulski.

Królową zostaje się w ringu i poza nim. W obu przypadkach potrzeba dobrej współpracy z promotorem. A także marketingu i zainteresowania kibiców daną osobą. Dodając do tego pięści Ariane tworzy się mieszanka wybuchowa. Ta dziewczyna ma papiery na to, by bić się z każdą zawodniczką na świecie w swojej kategorii wagowej. 

Takich gwiazd, mniejszych lub większych, było kilka. Mam na myśli zagranicznych zawodników rozpoznawalnych w Polsce. Jeśli chodzi o kogoś, kto nie jest z Polski, został stworzony przez KSW i jest rozpoznawalny na świecie, to Ariane faktycznie jest jedną z pierwszych. Zwykle zawodnik ma różną wartość w zależności od tego, na jakim rynku jest wyceniany. Wielu fajnych, znanych fighterów ze Stanów nie jest u nas warta nawet połowy tego, co płacą im w USA. Działa to też w drugą stronę. Są osoby, które na naszym rynku mają ogromną wartość, ale za granicą nikt takich pieniędzy jak my im nie zapłaci. 

O naszych zawodnikach mówi się więcej niż kilka lat temu. Ale czy Lipski jest większą gwiazdą niż Kowalkiewicz? Tego nie wiem. Tak czy inaczej tęsknię za Karoliną w KSW. To świetna dziewczyna, dawała znakomite walki. Jej pojedynek z Ariane byłby murowanym hitem. I jest pewnie marzeniem każdego promotora. 

źródło: polskatimes.pl

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *