KSW

Współwłaściciel KSW o Ariane Lipski: To wybuchowy mix!

on

Ariane Lipski to bez wątpienia jedna z największych gwiazd federacji KSW.

Brazylijka zdobyła serca kibiców, nie tylko pięknym wyglądem, ale także swoimi świetnymi umiejętnościami. Lipski 3 marca stanie do drugiej obrony tytułu wagi muszej KSW, w pojedynku z Silvaną Juarez.

Na temat mistrzyni postanowił wypowiedzieć się sam współwłaściciel KSW, Martin Lewandowski:

Do bólu będę powtarzał, to jest wybuchowy mix! 💣💥Polskie korzenie, brazylijski temperament i mistrzyni KSW. Nie wiem czy wiecie, ale znaleźć przeciwniczkę dla Ariane, to bardzo trudne zadanie. Dziewczyny zwyczajnie boją się z nią walczyć, bo nie dość, że bardzo mocno bije, potrafi poddać w parterze, to jeszcze ma za sobą publiczność #violencequeen To pierwszy taki przypadek, gdzie w tak krótkim czasie, zagraniczna zawodniczka zdobywa serca polskiej publiczności. Ta dziewczyna ma wszystko co potrzeba, żeby stać się jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w polskim sporcie. Zdolna, piękna, niebezpieczna i utytułowana. Zwróćcie też uwagę, że Ariane zajmuje centralne miejsce na plakacie promującym galę i liczę, że szybko przyjdzie taki czas, że będziemy opierać galę na main evencie w którym zawalczą kobiety!

 

źródło: facebook/ Martin Lewandowski

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *