News

Afera łapówkowa z UFC i USADA w tle? Tak twierdzi Colby Covington

on

Colby Covington (14-1) znany ze swojego ostrego i bezpośredniego języka stwierdził, że Jon Jones (22-1; 1N/C) powróci do UFC bo opłaci organizację i USADA

Colby znany z tego, że nie hamuje się w wypowiedziach w wywiadzie dla MMAmania stwierdził:

Te szuje z jego managmentu, Malki Kawa i ci faceci, prawdopodobnie próbują spłacić UFC lub USADA, żeby jakoś go odzyskać.

Nigdy nie wiesz jak to jest dokładnie ze strony UFC. Oni chcą robić interesy i zarabiać pieniądze, więc jeśli jest on (Jon) jest dostępny, a USADA go wyczyści, wtedy będą chcieli robić interesy i umieszczą go z powrotem, aby walczył i zarabiał pieniądze dla tej firmy. Mają 4 miliardy dolarów na spłatę pożyczki, więc zrobią wszystko, by zarobić pieniądze i spłacić pożyczkę.

Była to odlowiedż na słowa managera Jonesa, Malkiego Kawy, który nie dawno w programie Ariela Helwaniego powiedział:

Jestem przekonany, że do końca tego miesiąca podejmiemy decyzję w tej sprawie. Naciskają mocno. Wiem, że wszyscy zaangażowani ciężko pracują, aby dojść do porozumienia. Wiem, że UFC z niecierpliwością czeka i codziennie mamy do czynienia z USADA.

Mam nadzieję, że Jon zostanie oczyszczony w ciągu następnego miesiąca i zwiększa się szansa na kolejną walkę już nie długo. Będzie to w przyszłym roku, na początku przyszłego roku… coś w tym stylu.

Co sądzicie o słowach „Chaosa”?

About Olgierd Gutkowski

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *