News

Aktualizacja rankingów UFC: Daniel Cormier królem P4P!

on

Daniel Cormier po wygranej ze Stipe Miocicem na UFC 226, zgarnął drugi pas do swojej kolekcji i co więcej wskoczył na 1 miejsce w rankingu bez podziału na kategorie wagowe.

Były już mistrz, Miocic w tym samym rankingu spadł na 7. pozycję, natomiast w rankingu wagi ciężkiej znalazł się na miejscu pierwszym.

Mimo odwołanej walki na UFC 226, mistrz wagi piórkowej, Max Holloway awansował o 3 pozycje i znajduje się ex-aequo na ostatnim stopniu podium z Conorem McGregorem.

W kategorii lekkiej awans po wygranej nad Michaelem Chiesą zaliczył Anthony Pettis. Ponadto miejscami w czołówce zamienili się Tony Ferguson oraz Conor McGregor.

W wadze średniej awans po wygranej z Uriah Hallem zaliczył Paulo Costa.

Ostatnie zmiany to ranking wagi muszej kobiet. Tu awansem może pochwalić się Roxanne Modafferi oraz Jessica Eye. Nową w rankingu jest Montana De La Rosa, która pokonała Rachel Ostovich.

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *