News

Alexander Gustafsson do Luke’a Rockholda: Jeśli chcesz przejść do półciężkiej, to musisz uważać !

on

Alexander Gustafsson twierdzi, że Luke Rockhold popełniłby duży błąd, gdyby przeszedł do wagi półciężkiej.

Gustafsson, topowy zawodnik wagi półciężkiej napisał we wtorek na Instagramie, że Rockhold powinien ‚wystrzegać się’ dywizji 205 funtów. Poruszył temat ostatniej porażki Luke’a na UFC 221.

@lukerockhold, twój kolega z drużyny jest w mojej dywizji i Ty myślisz, że w półciężkiej walczy się tylko w łatwy sposób. Jeżeli uważasz, że Romero uderza mocno, to poczekaj, aż przyjdziesz do naprawdę dużych gości. Chcę @dc_mma, a pokonanie Cię na dobre mnie rozgrzeje. Uważaj na nadciągającą masę, ponieważ ja będę czekał za Tobą przy drzwiach wejściowych.

W zeszłym roku Rockhold bardzo często poruszał temat przejścia do wagi półciężkiej. Mistrzem tej kategorii jest jego kolega z maty Daniel Cormier. Cormier najbliższą walkę stoczy w wadze ciężkiej, a jego przeciwnikiem będzie król tej kategorii, Stipe Miocic.

Gustafsson napisał, że to Cormier trzyma całą dywizję w garści. Alexander w międzyczasie chciałby zawalczyć z Rockholdem, aby podtrzymać „temperaturę”.

Alexander Gustafsson po ostatnich dwóch zwycięstwach z rzędu, co raz bardziej przybliża się do walki o pas mistrzowski. Zawodnik nie ukrywa swojego niezadowolenia z tego, że Cormier chce zdobyć mistrzostwo w wadze ciężkiej, skoro może bronić pasa w swojej kategorii.

źródło: MMAFighting.com/INSTAGRAM

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *