News

Andrea Lee przerywa milczenie po incydencie przemocy domowej ze strony jej męża

on

W zeszłym tygodniu informowaliśmy, że zawodniczka UFC wagi muszej Andrea Lee, padła ofiarą ataku ze strony jej męża Donny Aarona.

Kilka miesięcy wcześniej Aaron i Lee znaleźli się na językach wszystkich, po tym jak dodali zdjęcie, na którym widać tatuaże Aarona z nazistowskimi symbolami.

Jednak na początku sierpnia mąż Lee został oskarżony o przemoc domową w stosunku do Andrei. Teraz zawodniczka postanowiła skomentować to w mediach społecznościowych:

Chciałbym podziękować wszystkim za ich wsparcie i życzliwe słowa w ciągu ostatniego tygodnia. Każdy wpis, tweet, komentarz nie pozostaje niezauważony. Moja rodzina i ja zajmujemy się tą sytuacją najlepiej jak potrafimy, ponieważ jest to bardzo delikatna kwestia i jako osoba publiczna, nie chcę by odbywało się to na publicznym forum. Z poważaniem proszę, aby wszyscy szanowali naszą prywatność w tym czasie, gdy pracujemy nad zamknięciem tematu. Nie mogę się doczekać powrotu do octagonu i wznowienia zwycięskich walk w najbliższej przyszłości. Walki zawsze były dla mnie sanktuarium i przynosi wielką radość mojemu życiu.

❤️

Lee w UFC ma jedną stoczoną walkę. wygraną (łącznie 9-2) po tym, jak zadebiutowała w maju w UFC Chile, kiedy pokonała Veronikę Macedo przez jednogłośną decyzję sędziów.

Po przejściu do UFC, Lee okazała się być jedną z najjaśniejszych zawodniczek dywizji muszej, o czym świadczy jej sukces w Invicta FC oraz LFA i Legacy FC, gdzie zdobywała tytuły.

Źródło: BJPenn.com

About Aleksandra Piętka

Zafascynowana sztukami walki od kiedy zobaczyłam "Wejście smoka" i "Karate kid" :) Później przyszedł czas na prawdziwe pojedynki i tak trafiłam na Pride, ostatecznie ubóstwiam organizację UFC i oglądam all the time nawet powtórki - do kolacji. Ogromna fanka Fedora Emelianenko, Andersona Silvy, Rondy Rousey, Joanny Jędrzejczyk, braci Diaz, Jona Jonsa. Trenuje amatorsko mma i stwierdzam, że nie ma piękniejszego sportu :) Pozdrawiam!

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *