Babilon MMA

Bonusy po gali Babilon MMA 5

on

Organizatorzy gali Babilon MMA 5, która odbyła się w zeszły weekend w Międzyzdrojach, głosili listę zawodników nagrodzonych bonusami za występ wieczoru, nokaut oraz walkę wieczoru.

Bonus za walkę wieczoru powędrował do Pawła Pawlaka oraz Rafała Lewonia, nagrodę za nokaut wieczoru zgarnął Daniel Skibiński, natomiast występ wieczoru przypadł w udziale Michałowi Bobrowskiemu.

Daniel Skibiński bez wątpienia zasłużył na nagrodę za 20 sekundowy nokaut na  Giovannim Melillo. Włoch sam specjalizował się w nokautowaniu swoich rywali – na dwanaście walk aż osiem raz demolował rywali ciosami, tym razem sam został brutalnie zastopowany.

Michał Bobrowski jako pierwszy zadał porażkę Szymonowi Kołeckiemu i w oczach wielu fanów, wykoleił hype train byłego olimpijczyka. Bober skazywany przez wielu na porażkę pokazał się z jak najlepszej strony i wielu fanów z pewnością oczekuje kolejnego występu.

Pawlak po nieudanym epizodzie w UFC i wpadce w walce z Igorem Fernadesem powrócił na ścieżkę zwycięstw, odnosząc trzyk kolejne wiktorie. Lewoń miał w tym starciu swoje momenty, jednakże nie wystarczyło to do pokonania popularnego „Plastinho”.

About Piotr Górski

Fan ACA (daw. ACB), FNG i innych rosyjskich federacji. Zwolennik hasła "Less show, more fighting".

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *